Menu

Startlijst Onderlinge wedstrijd 2019

23-06-2019

Startlijst onderlinge wedstrijd 2019

Hier kan je op zien hoe laat je moet losrijden en hoe laat je je proef moet rijden. Zorg ervoor dat je ruim op tijd aanwezig bent, ongeveer een half uur van tevoren! Het kan natuurlijk altijd in of uitlopen.

Beginnersproef

Losrijden 9.30 uur:

Pien Groeneveld op Joska, Amber Doolaar op Mistral, Mari Loose op Albert, Abigail Koopman op Nathan

Losrijden 9.40 uur:

Fien de Wit op Joska, Riva Joris op Dame Blanche

Losrijden 9.50 uur:

Monique de Waal op Fresco, Abby Molenaar op Nathan, Lindsey van Berge op Flip

Proef rijden 10.00 uur:

Monique de Waal op Fresco, Abby Molenaar op Nathan, Lindsey van Berge op Flip

Proef rijden 10.08 uur:

Pien Groeneveld op Joska, Amber Doolaar op Mistral, Mari Loose op Albert, Abigail Koopman op Nathan

Proefrijden 10.16 uur:

Fien de Wit op Joska, Riva Joris op Dame Blanche

 

In de 3e kolom staat op welk paard je je proef rijdt en in de 4e kolom staat op wie je losrijdt.

B1 zonder galop

1e groep losrijden van 10.24 uur tot 10.35 uur

    Proef Losrijden
10.35 Ninke van Looijen Mistral Mistral
10.43 Luna Agrusto Joska Joska
10.51 Britt Bielsma Nathan Nathan
10.59 Jill Haveman Signorita Signorita
11.07 Isa Rooker Albert Albert
11.15 Chenelva Berkhout Fresco Fresco

2e groep losrijden van 11.23 uur tot 11.35 uur

    Proef Losrijden
11.35 Liselotte van der Pluijm Mistral Mistral
11.43 Bregje Bootsman Joska Joska
11.51 Amber Pool Albert Albert
11.59 Ronja Boonstra Mistral Signorita
12.07 Anouk Bot Flip Flip
12.15 Jana Mooij Nathan Nathan

 

B1 met galop

Losrijden van 12.23 uur tot 12.35 uur

    Proef Losrijden
12.35 Anne-Lotte van der Linde Signorita Signorita
12.41 Marlotte Jong Mistral Mistral
12.47 Yuna van der Laan Joska Joska
12.53 Yira Scharn Pascal Pascal
12.59 Jip Rozemeijer Signorita Albert

 

B2

Losrijden van 13.05 uur tot 13.15 uur

    Proef Losrijden
13.15 Geertje Huijser Albert Albert
13.21 Sam van Leeuwen Fresco Fresco
13.27 Louise Damen Mistral Mistral
13.33 Britt van Zanten Albert Signorita

 

L1

Losijden van 13.39 uur tot 13.50 uur

    Proef Losrijden
13.50 Angela Guldemond Nathan Nathan
13.56 Lutein Vis Mistral Mistral
14.02 Daniëlle Gelinck Fresco Fresco
14.08 Anouk Kropman Nathan Albert

 

L2

Losrijden van 14.14 uur tot 14.25 uur

    Proef Losrijden
14.25 Senya Alting-Sieberg Nathan Nathan
14.31 Lorenza de Vries Subliem Subliem
14.37 Bo Vis Victoria Victoria
14.43 Yara Schultz Jopie Jopie
14.49 Tamara Kaag Oscar Oscar

 

M1

Losrijden van 14.55 uur tot 15.05 uur

    Proef Losrijden
15.15 Helma Blankenstein Kyra Kyra
15.11 Gioya Bordes Topgun Topgun
15.17 Sanne Fortuin Kim Kim
15.23 Leonie Diender Wild Rose Wild Rose
15.29 Zara Heus Hercules Hercules
15.35 Anna Huisman Bodine Bodine

 

KOM ALLEN KIJKEN NAAR ONZE DEMONSTRATIE VAN HET 8-TAL!

15.45 Demonstratie 8-tal

16.00 Prijsuitreiking




Facebook
Youtube
Route

Agenda

22-07-2019 - Ponykamp 2e week 2019
15-07-2019 - Ponykamp 1e week 2019
15-07-2019 - Zomervakantie
23-06-2019 - Startlijst Onderlinge wedstrijd 2019
19-05-2019 - Frontriemen Workshop